Praca w Miszewku – jaką wybrać i gdzie szukać?

Dellner Miszewko

Miejscowość Miszewko

Miszewko jest miejscowością, która leży w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, bardzo blisko Trójmiasta. W Miszewku, według danych z 2020 r. zamieszkuje 335 osób, więc jest małą wioską. Charakteryzuje się mnogością terenów zielonych, ciszą i spokojem, dlatego organizacja czasu wolnego w Miszewku nie jest żadnym problemem. Odległość od Trójmiasta to zaledwie 10 kilometrów. Niedaleko wsi znajdują się takie miasteczka jak Żukowo czy Kartuzy.

Miszewko — dobre miejsce pracy

Poza pięknymi okolicznościami przyrody Miszewko jest też dobrym miejscem do podjęcia pracy na pełny etat. W Miszewku swoją siedzibę ma firma Dellner, która zajmuje się produkcją systemów łączących pociągi. Firma zapewnia swoim pracownikom bezpieczne i stabilne środowisko pracy, wzbogacone o jasne i przejrzyste zasady, a także bogaty pakiet korzyści.

Dellner Miszewko

Pracownicy, którzy pracują od wielu lat w firmie chwalą Dellner za możliwości rozwoju, stabilność oraz atmosferę pracy. Jeżeli chcesz więcej przeczytać o opiniach pracowników klientów oraz partnerów, zapraszam Cię na naszego bloga, gdzie znajduje się artykuł z rzetelnymi ocenami Dellner Polska.

Przedsiębiorstwo może się pochwalić dziesiątkami zadowolonych pracowników, wśród których niektórzy zasilają szeregi firmy nieprzerwanie od kilku, a nawet kilkunastu lat. Praca w firmie jest zorganizowana w taki sposób, że życie zawodowe można bez problemu pogodzić z organizacją czasu wolnego.

Stawkę wynagrodzenia firma dostosowuje do stanowiska, kompetencji i stażu pracy. W Dellner znajdzie się miejsce zarówno dla młodego pracownika, jak i dla osoby starszej, która szuka stabilnego zatrudnienia. Więcej informacji dotyczących rozwoju kariery w firmie Dellner można znaleźć tutaj.

Oferty pracy blisko Trójmiasta

Międzynarodowy zespół, bezpieczne oraz przyjazne miejsce w pracy, a do tego zakres obowiązków dostosowany do kompetencji i pozwalający na nieustanny rozwój. Można zostać częścią takiego zespołu w firmie, która mieści się bardzo blisko Trójmiasta. Dodatkowo Dellner zapewnia swoim pracownikom firmowy autobus, który codziennie odjeżdża z Gdyni, a także zawozi tam pracowników po skończonej pracy, więc lokalizacja staje się jeszcze atrakcyjniejsza.

Żeby pracować na pełny etat nie trzeba koniecznie szukać pracy w dużych miastach. Firmy, szczególnie te produkcyjne, które znajdują się w mniejszych miejscowościach oferują równie dobre warunki zatrudnienia oraz satysfakcjonującą stawkę wynagrodzenia.

Pracownik biurowy, pracownik produkcji i wiele innych ofert w miejscowości Miszewko

Dellner to firma, która zatrudnia pracowników z wielu dziedzin. W firmie zatrudnione są osoby na stanowiskach, które zostały szczegółowo opisane poniżej.

Pracownik Dellner Polska Miszewko

Spawacz

W firmie Dellner jest to osoba, która odpowiada za spawanie elementów w oparciu o rysunki techniczne, otrzymane zlecenia produkcyjne oraz z dochowaniem oczekiwanej jakości pracy. Osoba pracująca na tym stanowisku powinna umieć spawać z użyciem jednej spośród takich metod jak: 111; 141; 135; 136; 138 materiały z grupy 1, 2, 3, 5 i 8. Ponadto powinna posiadać wiedzę z zakresu sprzętu do spawania oraz narzędzi pomiarowych.

Praca w Miszewku

Operator maszyn CNC

Jest to pracownik produkcji, który będzie zatrudniony na tym stanowisku analizuje otrzymane rysunki techniczne, dopasowuje parametry maszyny do wykonywanego zadania oraz przygotowuje niezbędne narzędzia. Zakres obowiązków pracownika obejmuje także obrobienie i kontrolę produktów. Od kandydata na to stanowisko musi umieć obsługiwać maszyny CNC oraz wykazać się znajomością języka Mazatrol lub Okuma. Firma oczekuje także przynajmniej dwuletniego doświadczenia. Informacje o prowadzonej obecnie rekrutacji można znaleźć tutaj.

Specjalista ds. kadr i płac

Jest to pracownik biurowy. Zakres obowiązków na tym stanowisku to oczywiście kompleksowa obsługa kadrowo-pracowa, wynikająca z realizacji pracy. Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna dbać o prawidłowe i zgodne z przepisami przetwarzanie danych pracowników. Do obowiązków specjalisty ds. kadr i płac należy także sporządzanie raportów, aktualizowanie zapisów regulaminów (w tym także kontrola ich przestrzegania przez pracowników) oraz aktualizowanie swojej wiedzy w zakresie przepisów prawa. Firma oczekuje od kandydatów wyższego wykształcenia, doświadczenia oraz bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Monter

Pracownik produkcji, zatrudniony w firmie jako monter, odpowiada przede wszystkim za montowanie podzespołów. Do zakresu jego obowiązków należy też przygotowywanie odpowiednich maszyn i narzędzi. Na tym stanowisku bardzo ważna jest dbałość o najwyższą jakość wykonywanej pracy. Od kandydatów firma oczekuje rzetelności i dokładności. Mile widziane jest także doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

IT Team Leader

Można powiedzieć, że jest to poniekąd pracownik biurowy. Odpowiada za nadzór i zarządzanie pracą osób, których jest bezpośrednim przełożonym. W tym przypadku jest to koordynator działu IT. Do zakresu jego obowiązków należy organizacja czasu pracy podwładnych, rozdzielanie zadań, monitorowanie ich prawidłowego wykonywania, a także koordynacja pracy IT w firmie w taki sposób, aby zapewnić bezpieczeństwo i ciągłość działania infrastruktury informatycznej. Podstawowe wymagania na to stanowisko to wykształcenie wyższe kierunkowe, a także doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Pracownicy Dellner Polska Miszewko

Lean Team Leader

Jest to stanowisko w firmie z zakresu pracy biurowej. Pracownik zatrudniony na tym stanowisku szczegółowo przygląda się funkcjonującym w firmie procesom i w ramach wykonywanych obowiązków wprowadza usprawnienia, które mają poprawić efektywność pracy w firmie. Dodatkowo ocenia pracę w różnych działach i proponuje, co można poprawić. Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekuje się wyższego wykształcenia, umiejętności analitycznego myślenia oraz doświadczenia.Pracownik biurowy Dellner Polska Miszewko

Stanowisko powiązane z pracą na produkcji oraz pracą umysłową. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada za projektowanie systemów mechanicznych, a także dobór materiałów, czy komponentów. Korzysta ze specjalnych programów, dlatego wymaganiem koniecznym jest znajomość zagadnień technicznych, wykształcenie oraz doświadczenie.

Gdzie znaleźć aktualne oferty pracy w Dellner?

W związku z nieustannym rozwojem firma cyklicznie uruchamia nowe rekrutacje i poszukuje osób do pracy. Tym samym regularnie pojawia się jakaś nowa oferta zarówno do pracy biurowej, jak i na produkcji. Są to informacje łatwo dostępne, które można bez problemu znaleźć, np. na stronie firmy lub jej profilu na Facebooku. Ostatnia aktywność na profilu miała miejsce kilka dni temu, więc firma aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, by być w stałym kontakcie z obecnymi i przyszłymi pracownikami.

Wpisując odpowiednie hasło w wyszukiwarkę Google również można znaleźć linki z ogłoszeniami. Ponadto dobrym miejscem do poszukiwania ofert może być też Powiatowy Urząd Pracy.

Jak wygląda rekrutacja do pracy w siedzibie Dellner w miejscowości Miszewko?

Siedziba Dellner Polska Miszewko

Jeśli pojawi się nowa oferta pracy w Dellner należy wypełnić i wysłać formularz rekrutacyjny. Dalszy etap podzielony jest na 3 kroki:

Krok 1 – Rozmowa telefoniczna z wybranymi kandydatami.

Krok 2 – Spotkanie rekrutacyjne.

Krok 3 – Przekazanie kandydatowi informacji zwrotnej.

Należy pamiętać, aby biorąc udział w rekrutacji wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przesłanych i zawartych w dokumentach aplikacyjnych.

Praca w Miszewku - dellner

Po pozytywnym przejściu procesu rekrutacyjnego następuje zatrudnienie na uzgodnionych warunkach.

Dodatkowe informacje o procesie rekrutacji można znaleźć tutaj.

Dellner Sp. z o.o. – o firmie

W Polsce firma Dellner skupiona jest na produkcji systemów łączących pociągi. Zajmuje się produkcją jednostkową części. A czym dokładnie? Dostarcza sprzęgi, przejścia czy adaptery, a także wiele innych najwyżej jakości elementów niezbędnych do budowy taboru szynowego. Zajmuje się też montażem finalnym sprzęgów oraz świadczy globalne usługi posprzedażne. Posiada również dedykowane działy do usług serwisowych. Można powiedzieć, że są to globalne usługi wśród producentów taboru szynowego, ponieważ jest częścią międzynarodowego przedsiębiorstwa, działającego na szeroką skalę, o którym więcej informacji można znaleźć tutaj.

podobne wpisy