Dellner: opinie pracowników, klientów oraz partnerów

Dellner Sp. z o.o. – o firmie

W Polsce firma Dellner skupiona jest na produkcji systemów łączących pociągi. Zajmuje się produkcją jednostkową części. A co dokładnie? Dostarcza sprzęgi, przejścia, czy adaptery, a także wiele innych najwyższej jakości elementów, niezbędnych do budowy taboru szynowego. Zajmuje się też montażem finalnym sprzęgów oraz świadczy globalne usługi posprzedażne. Posiada również dedykowane działy do usług serwisowych. Można powiedzieć, że są to globalne usługi wśród producentów taboru szynowego, ponieważ jest częścią międzynarodowego przedsiębiorstwa, działającego na szeroką skalę, o którym więcej informacji można znaleźć tutaj. Firma Dellner zajmuje niewątpliwie istotne miejsce na rynku wśród firm, których dotyczy produkcja taborów kolejowych.

Miejscem siedziby firmy Dellner jest przepiękne pomorze, a dokładnie miejscowość Miszewko, zlokalizowana niedaleko Trójmiasta. Łatwy dojazd i atrakcyjne położenie to zdecydowanie atuty tej lokalizacji.

Praca w Dellner Polska

Przedsiębiorstwo to ludzie. Na całym świecie firma zatrudnia obecnie już ponad 1000 pracowników, w 15 krajach. 

Pracownicy Dellner

Na terenie Polski firma chce być konkurencyjnym pracodawcą i zapewniać pracownikom dobre warunki i środowisko do nieustannego rozwoju. Dba, aby aktualne wynagrodzenie pracowników odpowiadało ciężkim czasom. Jeśli szukasz prawdziwych opinii, najlepiej jest zrobić rekonesans wśród pracowników firmy. Opinie niosą się szybko, zatem w firmie niezbędne jest ich gromadzenie. Dellner cyklicznie zbiera opinie, a także na bieżąco aktualizuje informacje w tym zakresie.

Pracownicy Dellner

Przykłady opinii

W przypadku firmy Dellner wyrażone opinie mówią same za siebie. Zatrudnieni tam pracownicy są zadowoleni z pracy w firmie. Poniżej znajdują się opinie, wyrażone przez pracowników firmy z różnym stażem.

Pracuję już 5 lat. Jako osoba prowadząca chcę piąć się górę i być na stanowisku kierowniczym. W ciągu tych 5 lat rozwinąłem się bardzo wysoko i jestem z tego bardzo dumny.

Adam – koordynator Dellner Service

 

Ponad rok jestem księgową w Dellner. Cenię różnorodność i to, że firma jest międzynarodowa. Codziennie mam kontakt z grupą ludzi z poza mojego kraju. Doceniam benefity, takie jak pizza day czy owoce w okresie zimowym.

Ania – księgowa

 

20 lat pracuję w firmie. Spodobała mi się ta firma, jak była zorganizowana, jej światowy rozmach. Lubię poczucie stabilizacji. Myślę, że firma ma dobre fundamenty i wartości. Dellner dba o pracowników, ich bezpieczeństwo i social. Można się tu czuć potrzebnym.

Ewa – Koordytanor Produkcji Elektrycznej

 

Pracuję na malarni. W firmie jestem od roku i 8 miesięcy. Lubię Dellner za miłą atmosferę, nawiązywanie przyjaźni i nowych znajomości oraz za dobre warunki pracy.

Marta – Pracownik Malarni

Pracuję w firmie 1,5 roku. Zajmuję się świadczeniem usług serwisowych. Wyzwaniem było nauczenie się wszystkich zasad i założeń, ale firma pozwoliła mi bez problemu wdrożyć się w specyfikę pracy.

Michał – Pracownik Serwisu

A jeśli jesteś pracownikiem przedsiębiorstwa Dellner i jeszcze tego nie zrobiłeś – dodaj opinię.

Pracownik Dellner Polska

Dellner Polska – opinie klientów

Firma chce być najlepsza i każdego dnia działa, żeby dla klientów dostarczać produkty i usługi najwyższej jakości. Chce być uważana za godną polecenia firmę. Poniżej można zobaczyć niektóre z pozytywnych opinii klientów.

Opinia klienta

 

 

Opinia Dellner PolskaOpinia klienta DellnerPracownicy na stanowisku w Dellner Polska

Opinia partnera Dellner

Więcej opinii znajdziesz w wyszukiwarce google.

Chcesz ocenić firmę i wyrazić swoją prawdziwą opinię? Nie czekaj i dodaj ją!

Oferty pracy – gdzie znaleźć?

Może po przeczytaniu tego artykułu chciałbyś być częścią zespołu Dellner? W każdej chwili możesz wziąć udział w rekrutacji i zaaplikować na dane stanowisko.

Oferty pracy są dostępne tutaj i są przez firmę Dellner na bieżąco aktualizowane. Więcej informacji o rekrutacjach i rozwijaniu kariery w Dellner można znaleźć odwiedzając stronę przedsiębiorstwa na Facebooku, gdzie także możesz podzielić się swoją opinią.

podobne wpisy