Nasze inicjatywy

pic

Święta z Dellner

Migoczące lampki, gorąca herbata, aromat cynamonu unoszący się w powietrzu i niepowtarzalna, rodzinna atmosfera. Kto z nas nie kocha tego wyjątkowego okresu? Poza piękną scenerią, jest to też idealny czas, w którym warto pomagać, dlatego dzielimy #radość, a naszą tradycją jest kiermasz świąteczny, podczas którego sprzedajemy pamiątki z wakacji, domowe smakołyki czy nasze firmowe gadżety, a zebrane w ten sposób pieniądze przekazujemy na wybrany cel.

W zeszłym roku pomogliśmy jednej z rodzin z Miszewka, która w wyniku wypadku utraciła płynność finansową.

Dellner dla Ukrainy

Wydarzenia z 24.02.2022 r. wstrząsnęły całym światem. Nie wyobrażaliśmy sobie, żeby nasza firma mogła przejść obok tego obojętnie. Włączyliśmy tryb #zespół i połączyliśmy działania oddziałów naszej firmy z Polski, Szwecji, USA, Włoch oraz Niemiec. W ten sposób:

  • zebraliśmy 19 palet datków,
  • przekazaliśmy na Ukrainę 2 wozy strażackie,
  • wspomogliśmy kwotą 2 400 EUR zbiórkę Fundacji Siępomaga, dedykowaną pomocy Ukrainie,
  • przekazaliśmy 2 000 zł na poczet sfinansowania transportu darów bezpośrednio na Ukrainę,
  • nasi pracownicy zaangażowali się w akcję segregowania i pakowania darów.
ukraina
ukraina-3
pic

Pociąg marzeń

Pamiętasz beztroskie wakacje z czasów dzieciństwa? W Dellner wiemy, że letnie wyjazdy to nie tylko wspomnienia, ale również element zrównoważonego rozwoju, dlatego z dumną i ogromną przyjemnością zaczęliśmy #działać i zaangażowaliśmy się w wyjątkowy projekt Dziennika Bałtyckiego „Pociąg Marzeń”. Jest to akcja, która spełnia wakacyjne marzenia dzieci.

W jaki sposób? Każdy zakupiony przez firmy wagonik Pociągu Marzeń to kolejna cegiełka, która pomaga w zorganizowaniu niezapomnianych wakacji podopiecznym Fundacji Hospicyjnej.

Dobry klimat w Dellner

#Szanujemy świat, w którym żyjemy i chcemy brać czynny udział w przeciwdziałaniu negatywnym zmianom klimatycznym, więc szukamy przestrzeni do drobnych zmian, które mogą pomóc zmienić nasz świat.

Dotychczas zmieniliśmy ręczniki papierowe w biurach na suszarki elektryczne, co zredukowało roczną emisję dwutlenku węgla o minimum 8 ton. To oszczędność w postaci aż 15 drzew!

W Dellner stale wdrażamy rozwiązania, które mają na celu zrównoważony rozwój oraz ochronę środowiska. Dostarczamy najwyższej jakości, bezpieczne systemy połączeń kolejowych, wspierając w ten sposób najbardziej przyjazny dla środowiska sposób podróżowania. Wierzymy, że małe zmiay, wdrażane systematycznie, czynią wielką różnicę.

ukraina

Zobacz aktualne oferty pracy
i dołącz do nas

dellner-logo