Dellner Polska – o firmie

Dellner Polska - zakład w Miszewku

Dellner, czyli kto?

Dellner to światowy lider w swojej branży. Jest to szwedzkie przedsiębiorstwo, które skupia się na dostarczaniu klientom najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu systemów połączeń kolejowych.

Firma Dellner dostarcza sprzęgi (wraz z montażem finalnym), przejścia międzywagonowe, adaptery, systemy zarządzania energią zderzenia oraz globalne usługi posprzedażowe związane z dystrybuowanymi produktami. Przedsiębiorstwo w bardzo szerokim zakresie zajmuje się także świadczeniem usług serwisowych.

Produkty firmy Dellner
Produkty firmy Dellner

Produkcja jednostkowych części obejmuje złącza, które łączą pojazd szynowy, pneumatykę oraz elektronikę. Do produkcji wykorzystujemy opatentowane technologie pochłaniania energii D-BOX oraz system D-REX, który umożliwia szybszy transfer danych.

Montaż sprzęgów kolejowych
Montaż części

Nazwa firmy pochodzi od nazwiska założyciela firmy, szwedzkiego inżyniera Jana Dellnera, który otworzył pierwszy oddział w 1941 r.

W celu uzyskania większej ilości danych na temat przedsiębiorstwa, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Misja firmy

Dostarczanie innowacyjnych i zrównoważonych koncepcji oraz usług, które umożliwią ekologiczne, bezpieczne i niezawodne podróże jednym z najpopularniejszych środków transportu.

Wizja firmy

Być światowym liderem w zakresie dostarczania najwyższej jakości systemów połączeń kolejowych i usług, wspierających najbardziej przyjazny dla środowiska sposób podróżowania.

Sala konferencyjna w siedzibie w Miszewku
Sala konferencyjna w Polsce

O historii słów kilka

Tradycja i doświadczenie przedsiębiorstwa sięgają już ponad 82 lata! Od powstania firmy w 1941 roku do chwili obecnej nastąpił ogromny rozwój o ogólnoświatowym charakterze.

Wszystko zaczęło się w niewielkim miasteczku Vika w środkowej Szwecji. Pierwszym klientem były Szwedzkie Koleje Państwowe, ale nie trzeba było dużo czasu, żeby firma pozyskała nowych partnerów biznesowych. W ciągu kilku kolejnych lat Dellner rozpoczął swoją działalność w skali europejskiej i pozyskał wielu nowych klientów, było wśród nich nawet Metro Warszawskie.

Obecnie firma Dellner posiada 21 filii na całym świecie, w których zatrudnia łącznie ponad 1000 pracowników!

Dellner Polska - wnętrze zakładu
Dellner Polska — wnętrze zakładu

Jedna z filii znajduje się w Polsce, na pomorzu, w małej miejscowości Miszewko niedaleko Trójmiasta. Informacje na jej temat dostępne są na popularnych, regionalnych portalach internetowych. W związku z rozwojem firmy oddział w Miszewku nieustannie się rozrasta, dzięki czemu jesteśmy największym oddziałem Dellner.

Dellner Polska - zakład w Miszewku
Dellner Polska — zakład w Miszewku

W Polsce firma Dellner zajmuje się dostarczaniem systemów połączeń, montażem końcowym sprzęgów, usługami serwisowymi na terenie Polski i Europy Środkowo-Wschodniej, jak również odpowiada za produkcję komponentów mechanicznych i elektrycznych do sprzęgów.

Malarnia w Dellner Polska
Malarnia elementów w Dellner Polska

Firma w swojej działalności kieruje się 4 fundamentalnymi wartościami, a są nimi: #szacunek, #radość, #zespół i #działanie.

Stanowiska pracy w Dellner Polska
Stanowiska pracy w firmie

Wśród inicjatyw lokalnych w Dellner znajdują się działania charytatywne, społeczne oraz proekologiczne.

Dellner jest ECO — czyli zrównoważony rozwój

Działania proekologiczne firm są traktowane priorytetowo. Jest to niezwykle cenna informacja dla poszukujących pracodawcy, który w swoich działaniach wspiera środowisko.

Dellner w swojej polityce stawia na zrównoważony rozwój. Wiele działań, jakie podejmuje firma, dyktowanych jest troską o planetę.

Zmiana klimatu jest największym wyzwaniem ekologicznym, gospodarczym i społecznym w dającej się przewidzieć przyszłości. Jako firma i jako pracownicy firmy Dellner chcemy dołożyć wszelkich starań, aby nasza planeta pozostała tak samo bezpieczna dla przyszłych pokoleń, jak dotychczas.”

Źródło

Firma do zrównoważonego rozwoju podchodzi kompleksowo. Dellner działa długofalowo, a działania są ciągłą inicjatywą przedsiębiorstwa. Również podczas dobierania partnerów biznesowych Dellner ma wyraźne oczekiwanie, aby współpraca była prowadzona w nurcie ekologii.

Jakie to są konkretnie działania? Np. monitoring zużycia energii, zmiana ręczników papierowych na suszarki elektryczne, rezygnacja z kosiarek spalinowych na terenach zakładów, czy proekologiczne zmiany na produkcji.

Malarnia w filii w Polsce
Malowanie elementów i półproduktów w Dellner

Oferty pracy — gdzie ich szukać?

W związku z nieustannym rozwojem firma poszukuje pracowników. Co może zaoferować? Stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie, liczne benefity.

Narzędzia wykorzystywane w produkcji
Stanowisko pracy z narzędziami

Dellner Polska zapewnia pracę na wielu stanowiskach. W Polsce firma zatrudnia, m.in.:

  • konstruktorów,
  • monterów,
  • inżynierów produkcji,
  • inżynierów spawalników,
  • księgowe,
  • zakupowców,
  • planistów,
  • spawaczy,
  • operatorów CNC,
  • magazynierów.

Oferty pracy można znaleźć na stronie www.karierawdellner.pl.

Narzędzia w pracowni
Narzędzia w hali produkcyjnej

Nasze miejsce pracy jest dostosowane do osób z niepełnosprawnościami.

Wnętrze hali magazynowej Dellner Polska
Hala magazynowa w firmie – wnętrze
Recepcja w Dellner w Miszewku
Recepcja w Miszewku
Stołówka w Dellner w Miszewku
Stołówka w miejscu pracy w Dellner

Więcej informacji można znaleźć również na dedykowanej stronie internetowej oraz na Facebooku.

podobne wpisy